Agribiosol

Kurumsal

AGRİBİOSOL, tarımsal ürünleri yetiştirirken ortaya çıkan problemlerin çözümüne yardımcı olmak, tarımsal üretim miktarını ve kaliteyi artırarak tüm iş ortaklarının memnuniyetini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Bunun için 21. yüzyıl yeni nesil bitki besleme, bitki koruma ve bitki gelişim düzenleyicilerini üreterek Dünya tarımının hizmetine sunmaktadır.

Ürün portföyümüz çevre dostu, doğal, biyolojik içeriklere sahip, ekolojik olarak güvenli ve ekonomiktir. Bitkilerin biyolojik potansiyelinin tam olarak ortaya çıkmasını sağlayan, bitkilerin savunma mekanizmasını güçlendiren ürünlerimiz; kuraklık, soğuk, sıcak, tuzluluk gibi zor toprak ve iklim koşullarında hastalıklara ve zararlılara karşı direncini artırır.

AGRİBİOSOL, tarımsal biyolojik çözümler üretir. Bunun için çok farklı ortam ve koşullarda her yıl onlarca demonstrasyon çalışmaları yapıyoruz. En doğru ürünü en doğru zamanda uygulamanın önemini çok iyi biliyoruz. Elde ettiğimiz sonuçları tüm şeffaflığı ile sizlerle paylaşıyoruz. Çünkü doğaya, ortaklarımıza ve çiftçilerimize saygı duyuyoruz. Profesyonel ve verimli çalışarak ismimize ve itibarımıza önem veriyoruz. Geleneksel üretici mantığının dışına çıkarak, bayilerimizin ve çiftçilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor, sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Hadi gelin; daha yaşanılır bir çevre, sürdürülebilir tarım, yüksek kazanç için birlikte çalışalım…

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı