Agribiosol

10 MADDEDE NEDEN AGRİBİOSOL?

  1. Agribiosol, bitkisel üretimde ortaya çıkan sorunların çözümüne yönelik ürünler üretir.

  2.  Agribiosol’ün üretmiş olduğu gübreler, uzun süren ar-ge ve inovasyon çalışmaları sonucu ortaya çıkarılmıştır. Bu nedenle piyasadaki birçok rakip ürünlerden ayrışır.

  3.  Agribiosol birinci sınıf ham maddeler kullanır. Üretimde kullanılan ham maddeler titizlikle analiz edilerek, içeriği doğru ve kaliteli gübreler üretilir.

  4.  Agribiosol gübrelerinin büyük bir bölümünde, özel seçilmiş faydalı bakteri ve mayalarla fermentasyon sonucu oluşan, çok çeşitli organik bileşikler, metabolitler ve enzimlerce zengin dolgu maddesi kullanılır. Ürünlerimizde kesinlikle şilempe kullanılmaz.

  5.  Gübrelerimiz, içinde bulunan makro ve mikro besin elementlerinin yanında özel olarak formüle edilmiş şelatlama teknolojilerine sahiptir. Böylece besin elementleri, oldukça yüksek oranda bitki bünyesine girebilir ve bitki dokularında taşınabilir.

  6.  Agribiosol ürünleri, bitkileri sadece beslemekle kalmaz aynı zamanda bitkilerin savunma mekanizmalarını güçlendirerek hastalık, soğuk, kuraklık vb. gibi stres koşullarına karşı bitkilerin direncini artırır.

  7.  Agribiosol ürünlerinin fayda/maliyet oranı oldukça yüksektir. Bu nedenle ekonomiktir.

  8.  Agribiosol ürünlerinin pestisitlerle karışım kabiliyetleri yüksektir. Böylece mevcut zirai mücadele programlarına rahatlıkla entegre edilebilir.

  9.  Agribiosol ürünlerinin satışını yapan bayiler, ortaya çıkan sonuçlarla çok kısa zamanda rakipleriyle farkını ortaya koyar.

  10.  Agribiosol ürünlerini bir program dahilinde uygulayan çiftçiler, kaliteli ve yüksek verimler elde eder. Emeğinin ve parasının karşılığını alır, bereketi artar.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı